Looking for Something?

מה אומרים עלי

מחברת
טיול פריחת הדובדבן ביפן

 

פידבקים על מסע נשי טיול ליפן, אביב 2015

 • "היה נפלא. נהנתי מכל רגע, תודה ענקית לריקי ועדי ולכל בנות הקבוצה. נעמתן לי מאוד, חוויה ענקית…" (אהובה ארד ארנס)
 • "היה מושלם, חוויתי ומרגש" (סיסי בן עזרא)
 • אכן יפן תשאר חרותה בליבנו…" (ענת אטון)
 • "היה היה מסע נפשי מלא אנרגיות, למרות הגשם הרוחות וההמון הזורם. עברתי חוויה אדירה!! על כך ועליכן אני מודה באהבה" (תלמה הראל)
 • "אני מתקשה לחזור לשגרת הבית והעבודה כי חווית יפן היתה כל כך מיוחדת, שונה, מעצימה… וזאת בזכות נשים מדהימות והדרכה מעולה…חוזרת שוב ושוב לתמונות ולזכרונות. היה מדהים. תודה על הכל! (ליאורה אגם)
 • "…משיחות שלי עם נשים שהשתתפו במסעות נשים בעבר אני מבינה שזכינו באמת בקבוצת נשים מיוחדת ושזה לא מובן מאליו. השיתוף, האכפתיות, ההדדיות, הדאגה, החיבה באמת היו מתנה גדולה…" (רותי עתיר)
 • היי עדי היה לנו סופ"ש נפלא, במיוחד בזכותך. את מדהימה!!! (זהבה, טיול יומיים יפניצ'י, סוף מאי 2014)
 • עדי יקירתי, היית לנו מורת דרך, עמיתה ומקור אהבה ליפן. (חנה, מסע נשי ליפן, אפריל 2014)
 • עדי יקרה שלום רב, ראשית אבקש לומר לך שמאוד נהנינו בשבת מהפעילות המגוונת שאירגנת סביב יפן אני אישית רותקתי מהסיפורים שלך על נושא הגישות והמארחות ביפן ועל הגברים היפנים הצורכים שירות זה. הגשת את הנושא בצורה מעניינת, קולחת ומאוד נעימה. גם הנושאים האחרים שבחרת דרכם להציג את יפן ותרבותה (תרבות הבונזאי, יצרן כלי נגינה ממתכת וריקוד הבוטו) היו מיוחדים, מעניינים ומהנים. נהניתי מההדרכה שלך ומהאישיות המיוחדת שלך (איציק, טיול זוגות יפניצ'י)
 • היי עדי תודה רבה על על החם והאהבה שהענקת לנו בישראל. "יצאנו לבקש אתונות ומצאנו מלוכה" חיפשנו מדריכה לסיור וקבלנו חברה טובה ובת משפחה הילדות ופומי כבר מתגעגעות ושואלות מתי הביקור הבא בישראל…… נרגשים ומחכים לפגוש אותך שוב בטוקיו (דודו, טיול משפחתי, יפנים וישראלים)
 • ועוד…

– היה ממש כיף, אחר, מעשיר מגוון.

– היה מהכל ובמינון המתאים.

– הכל היה מענין ומוצלח. הדרכה מעניינת ורהוטה. הכי נהניתי מהשילוב הבלתי צפוי בין ה"יפניות" הזרה לנוף המוכר לנו כל כך.

– עדי, את משדרת הרבה כריזמה ואינטיליגנציה, מרתקת ועושה חשק לעוד.

נ- פתחתי למשהו שלא חשבתי עליו והיה רחוק ממני…

– הטיול אורגן עם המון מחשבה. הועבר בנועם. יש לך יכולת להתחבר לאנשים ויש לך ידע רב. היופי היה בשילוב השפה בתוך ההרצאות. בקיצור היה נפלא. תמשיכי לבנות טיולים מדהימים.

ליצירת קשר ופרטים:


טיולים הרצאות, סיוע בתכנון טיול ליפן ועוד...

עדי שמן はじめまして

נעים מאד- עדי שמן, מורת דרך ויפנולוגית, בעלת תואר שני בלימודי יפן, סטודנטית נצחית. לפני יותר מ 20 שנה, שבוע אחרי שהשתחררתי מהצבא, מצאתי את עצמי ביפן בלי לדעת מילה אחת ביפנית. באתי לשלושה חודשים. נשארתי 4 שנים. דוברת יפנית שוטפת, חולמת ביפנית ועל יפן, ואוהבת לשתף אחרים בחלומות הללו.
חיה במצפה הילה, מרצה על יפן ומובילה טיולים בסימן יפן ברחבי הארץ.
טיול מאורגן ליפן שהוא חוויה.

מה אומרות עלינו

תודה רבה על הטיול המוצלח והמעמיק. נשארתי עם טעם של עוד..." (רבקה גינזברג, יפן 2018)

רבקה גינזברג   

, היסודיות במידע, המדוקדקת בביצוע, המפתיעה ביופיה והמעמיקה שניתנה ברוב אהבה.. (טליה חרמון, קבוצת מסע נשי ליפן, אביב 2018)

טליה חרמון   

למעלה משבועיים ריחפתי בעולם אחר, מופלא עם קבוצת בנות מקסימות. תודה לכולכן, לריקי ועדי המקסימות על ארגון, הדרכה ונתינה ללא גבולות.

עדנה שגיא   

תודה על ההארה והאהבה הרבה שהענקת לנו. לראות את יפן דרכך זו היתה חוויה ברמות גבוהות אתי פרץ, יפן 2018

אתי פרץ   

...גם אני, שלא כל כך מתחברת לרוחניות, חוויתי משהו שנכנס לי ללב ולנשמה. אני עדיין ביפן ברוחי. חוויה שתלווה אותי לנצח. הייתי כבר בהרבה טיולים בעולם. אבל טיול כזה עוד לא היה לי. באמת בזכות ריקי ועדי וגם בזכותכן, הנשים היקרות שהכרתי. תודה לכולכן."

רעייה שיינין   

התחזקה בי התחושה שאני מאמינה בה כבר שנים רבות – שחברות של נשים היא מפגש יקר ומרפא.

פנינה ויטלי   

Call Now Button