Looking for Something?

"מסע נשי" ליפן, אל פריחת הדובדבן

עם עדי ענבר - מדריכת "מסע נשי"

נצא בקבוצה קטנה למסע אל טבע, מפגשים אנושיים, אירוח מסורתי וסדנאות, בארץ השמש העולה.
ההרשמה בעיצומה...

"מסע נשי" ליפן הוא טיול מיוחד: בצד האתרים המסורתיים. ניפגש עם אנשים וחוויות שלא על ציר התיירות הרגיל ונחווה את יפן האותנטית, ממש ממש.... אנו מקפידות על מסע עשיר בתכנים, בפעילויות, מפגשים וסדנאות שלא תפגשו באף טיול אחר... אנחנו מאמינות בטיול שאינו פונה רק לאטרקציות התיירותיות הרגילות, אלא מבקשות להעניק לכן חוויה אמיתית ואותנטית אל "מאחורי הקלעים" של יפן. בכל יום תוכלו לחוות חוויות חדשות ומרגשות שיצטרפו לחווית יפן עמוקה ומיוחדת. "מסע נשי" ליפן הוא טיול מיוחד: בצד האתרים המסורתיים. ניפגש עם אנשים וחוויות שלא על ציר התיירות הרגיל ונחווה את יפן האותנטית, ממש ממש.... נבקר בערים הגדולות קיוטו וטוקיו ונהנה מהנופים הכפריים של יפן: אגם האקונה, טאקאיימה, שירקאוהגו, קנזאווה, נגאנו ועוד.. נלמד על התרבות והאומנויות ביפן ונתנסה בסדנאות ייחודיות: המחול, התיפוף, האוכל, הלבוש.. ניפגש עם נשים יפניות ונשמע מהן על אורחות חיים, מנהגים, שאיפות וחלומות.. נשתתף בטקסים מסורתיים ונשמע סיפורי גיישות ועוד.. נחווה את יפן המסורתית, בצד זו המודרנית - בעיקר נהנה מן הגלוי ובד בבד ננסה גם לתהות על המהות הפנימית... על הנסתר מן העין...

לתכנית הטיול ליפן | לעלות הטיול מסע נשי ליפן

מסלול הטיול לפריחת הדובדבן ביפן – אביב 2023

יום 01 –9/4 – אל יפן

נפגש (ונתרגש..) ונמריא לטוקיו (עם תחנת ביניים בהונג קונג), אליה נגיע בצהרי יום המחרת.

יום 02 – 10/4 – נוחתות בטוקיו…

עם הנחיתה, בדרך משדה התעופה, נתרשם לראשונה מיפן.. מהרחובות והמראות – טוקיו. נגיע אל המלון , נתאושש וננוח מעט מהמעבר ליפן. בערב נצא לעיר לארוחת ערב ראשונה ביפן: טעמים וריחות ראשונים… נלון בטוקיו.

יום 03 – 11/4 – טוקיו: על מסורת, דת והמאה העשרים ואחת

נפתח את הבוקר בטבע – באחד הפארקים היפים ביותר של טוקיו, פארק וונו, בו נטועים מאות עצי דובדבן…ומשם נמשיך לביקור במוזיאון ההיסטורי אדו טוקיו, שם נלמד על ההיסטוריה של יפן ועל מה שהפך אותה לאומה מיוחדת כל כך.. נמשיך מכאן לתצפית על טוקיו – אל קו הרקיע אחד מהמדהימים שבעולם. וביקור באחת מתחנות הרכבת הגדולות שלה – שינג'וקו, שם עוברים מאות אלפי אנשים מדי יום בדרכם לעבודה וללימודים. מכאן נצא לבלות ברובע היוקרה גינזה – לשופינג יוקרתי משהו…
נלון בטוקיו.
* יום בתחבורה ציבורית

טיול אביב ליפו לפריחת הדובדבן

יום 04 – 12/4 – מקדשים, מסורת, אופנה ועוד…

הבוקר נבקר במקדש השינטו המרכזי של טוקיו – מייג'י. הדרך אל המקדש חולפת ביער ירוק, בלב פארק מייג'י . נמשיך להאראג'וקו – מרכז הבילוי התוסס של צעירי טוקיו, בני העשרה ולרובע האופנה והמותגים: אומוטסאנדו. נטייל ברגל ברחובות העיר הגדולה עד לרובע אאוימה, בו נבקר במספר מבנים מעניינים מבחינה אדריכלית. בנסיעת רכבת קצרה נמשיך אל תחנת שיבויה בה נחצה את צומת שיבויה המפורסם .
נלון בטוקיו. * יום בתחבורה ציבורית

יום 05 – 13.4 – מטוקיו להאקונה - מהמולת העיר הגדולה אל הטבע

הבוקר ניסע לאזור העתיק של טוקיו – ניהון-באשי, לראות את המקום ממנו התפתחה העיר. בשעות הבוקר המאוחרות נפרד לשלום מטוקיו ונצא למפגש עם חבורת נשים צעירות בפרברי טוקיו, איתן נלגום קפה ונשוחח על החיים שם וכאן…יהיה מעניין. לאחר המפגש נמשיך בנסיעה לאזור הר פוג'י, שם נבקר במוזיאון הפתוח לפיסול מודרני בינלאומי ונשכשך בבריכת הרגליים. נלון בהאקונה.
בערב נוכל לחוות רחצה יפנית מסורתית משותפת באונסן (מי קראה את נוריקו סאן, הילדה מיפן?.. פרטי התנהלות יימסרו למשתתפות לפני הכניסה למרחץ. חוייה נדירה ומומלצת ביותר…!).

יום 06 – 14.4 – הרי געש, אמנות והרפתקאות

הבוקר נצא מוקדם יחסית לטיול רכבל מעל האקונה, עיירה קטנה השוכנת על שפת אגם אשי, בתוך לוע געשי כבוי, באזור המשופע במעיינות חמים.
נצא מהקונה בשעות הבוקר אל אגם נוסף, פוג'י קוואגוצ'יקו, הנמצא מסביב להר פו'גי . נבקר פה במוזיאון הקימונו המדהים(!) של האמן איצ'יקו קובוטה, מוזיאון וואבי-סאבי מקסים ומיוחד. בשעת צהריים נצא אל אל טקאיאמה הציורית, בהרי האלפים היפנים. נלון בטאקאימה.

מדריך טיולים טוקיו

יום 07 – 15.4 – האלפים היפנים ופסטיבל המרכבות

בוקר של חגיגה בטאקימה, פסטיבל המרכבות...נבלה את שעות הבוקר בעיירה התוססת באוירת הפסטיבל, נצפה במופע מריונטות ייחודי ובריקודים ססגוניים ונשוטט בין החנויות הקסומות ומבשלות הסאקה בעיר העתיקה של טאקימה באווירה של פעם. בשעות אחר הצהריים נצא לבקר קבוצה דתית ייחודית – כת המהיקרי, ונתוודע לסובלנות הדתית היפנית. נלון בטאקיאמה.

יום 08 – 16.4 – מהכפרים האלפינים אל 'קיוטו הקטנה'

הים נצא לביקור בכפר העץ המסורתי שירקווה גו בלב הרי האלפים ובו בתים מעץ וקש. נטייל כאן ברחוב המסורתי סאנומאצ'י. מכאן נמשיך לקנזאווה, המכונה 'קיוטו הקטנה', המפורסמת בתעשיית עלי הזהב שלה. נבקר בבית הסמוראי המפורסם ובערב נצא לבילוי בסגנון יפני… נלון בקנזאווה.

יום 09- 17.4 – טבע וזהב – מעשה אדם - קאנזווה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטייל בקנאזאווה. נבקר בבית תה מסורתי של גיישות ונלמד על תעשיית עלי הזהב הייחודית למקום. מכאן נמשיך לביקור באחד מאתרי הטבע המרהיבים ביותר – גני קנרוקואן, אחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן. נלון בקאנזווה.

יום 10 – 18.4 – עמק קיסו

עמק חבוי, ששימש כחלק מהדרך ההררית שחיברה את הבירות של יפן – קיוטו ואדו. על הדרך היו תחנות עצירה שבחלקן התרחבו לכפרים. נבקר בשני כפרים עתיקים צומאגו ומגומה, ונטייל רגלית בחלק מהדרך העתיקה בתוך הטבע הקסום של יפן. נלון בקיסו

יום 11 – 19.4 – אל קיוטו – הבירה העתיקה של יפן

עם בוקר, ניפרד ממרחבי הטבע בדרכנו אל קיוטו. בדרך, נעלה על הרכבת המהירה – רכבת הקליע, השינקנסן, ונגיע במהירות הבזק אל קיוטו – הבירה העתיקה של יפן, הנחשבת לאחת מהערים היפות ביותר ביפן, בה נשתמרו אלפי מקדשים, גנים ויצירות ארכיטקטוניות. ניסע למקדש מיוחד במינו ובו אלפי שערי טורי. בדרך למלון, אם יישאר עוד כוח, נעלה לתצפית מתחנת הרכבת המרשימה של קיוטו. נלון בקיוטו.

עלות טיול ליפן

יום 12 – 20.4 – קיוטו: זן, מדיטציה לעינוגים…

מוקדם בבוקר נצא אל מקדש הזן ריואנג'י המרגש, עם גן האבנים היבש. משם, נגיע אל מקדש הזהב קינקאקוג'י. נסייר בו וסביבו בתוך הגנים היפיפיים המקיפים אותו. בשעות הצהריים נבקר באזור אראשיימה – נטייל ביער הבמבוק ובגינת הזן המרהיבה, ונשוטט בסימטאות המשובצות בחנויות ייחודיות ומעניינות…לעת ערב, נצא לסייר ברובע גיון . נלון בקיוטו.

יום 13 – 21.4 – קיוטו: טירות ומחולות

נפתח את הבוקר בטירת ניג'ו – ביתו של השוגון והגן היפני סביבו, משם נמשיך לשוק נישיקי המפורסם. זהו יומנו האחרון ביפן ולקראת סיום נשתתף במפגש-סדנא מיוחדת בה נחווה במחול יפני אוונגרד Buto . נסיים את הים בארוחת ערב חגיגית לסיום מסענו.

יום 14 – 22.4 – קיוטו: כבר מתגעגעות...

סידורים אחרונים וקניות אחרונות בקיוטו, בשעות הבוקר המאוחרות נצא בשינקנסן אל שדה התעופה של טוקיו, אל הטיסה הביתה שכבר ממתינה לנו… נגיע לישראל בשעת בוקר מוקדמת ביום שלמחרת. ניפרד מהחבורה שבמחיצתה בילינו את השבועיים האלו וננחת חזרה אל המציאות שלנו.

לתשומת לבכן: ייתכנו שינויים במסלול, בתכנים ובסדר הפעילויות.
* אנחנו מתכווננות לפריחת הדובדבן, אך היא תלויה במזג האוויר.. "ייתכנו שינויים"..

Call Now Button