Looking for Something?
[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Hero_Widget"][/siteorigin_widget]

"מסע נשי" ליפן, אל פריחת הדובדבן

עם עדי ענבר – מדריכת "מסע נשי"

נצא בקבוצה קטנה למסע אל טבע, מפגשים אנושיים, אירוח מסורתי וסדנאות, בארץ השמש העולה.
ההרשמה בעיצומה…

"מסע נשי" ליפן הוא טיול מיוחד: בצד האתרים המסורתיים. ניפגש עם אנשים וחוויות שלא על ציר התיירות הרגיל ונחווה את יפן האותנטית, ממש ממש…. אנו מקפידות על מסע עשיר בתכנים, בפעילויות, מפגשים וסדנאות שלא תפגשו באף טיול אחר… אנחנו מאמינות בטיול שאינו פונה רק לאטרקציות התיירותיות הרגילות, אלא מבקשות להעניק לכן חוויה אמיתית ואותנטית אל "מאחורי הקלעים" של יפן. בכל יום תוכלו לחוות חוויות חדשות ומרגשות שיצטרפו לחווית יפן עמוקה ומיוחדת. "מסע נשי" ליפן הוא טיול מיוחד: בצד האתרים המסורתיים. ניפגש עם אנשים וחוויות שלא על ציר התיירות הרגיל ונחווה את יפן האותנטית, ממש ממש…. נבקר בערים הגדולות קיוטו וטוקיו ונהנה מהנופים הכפריים של יפן: אגם האקונה, טאקאיימה, שירקאוהגו, קנזאווה, נגאנו ועוד.. נלמד על התרבות והאומנויות ביפן ונתנסה בסדנאות ייחודיות: המחול, התיפוף, האוכל, הלבוש.. ניפגש עם נשים יפניות ונשמע מהן על אורחות חיים, מנהגים, שאיפות וחלומות.. נשתתף בטקסים מסורתיים ונשמע סיפורי גיישות ועוד.. נחווה את יפן המסורתית, בצד זו המודרנית – בעיקר נהנה מן הגלוי ובד בבד ננסה גם לתהות על המהות הפנימית… על הנסתר מן העין…

לתכנית הטיול ליפן | לעלות הטיול מסע נשי ליפן

מסלול טיול "גואה בסטייל" – מרץ 2023

יום 01 –28.2 – אל גואה

נפגש (ונתרגש..) ונמריא לגואה (עם תחנת ביניים בדלהי), אליה נגיע בצהרי יום המחרת.

יום 02 – 1.3 – נוחתות בגואה…

עם הנחיתה, בדרך משדה התעופה, נתרשם לראשונה מגואה… מהדרכים, הטבע הטרופי וההווי ההודי. נגיע אל המלון , נתאושש וננוח מעט מהמעבר לגואה. בערב נצא לעיר העתיקה של פנג'ים (עיר הבירה של גואה) Fontainhas לשוטטות בסימטואות היפות ולארוחת ערב ראשונה בגואה: טעמים וריחות ראשונים… נלון בפנג'ים.

יום 03 – 2.3 – גואה: היסטוריה ודת

הבוקר ניסע ל Old Goa, בירתה העתיקה של המחוז להכיר את ההיסטוריה של גואה, המדינה הקטנה ביותר בתת היבשת. נלמד על ההשפעות הפורטוגזיות והנוצריות על גואה, מה שהפך אותה לייחודית, מעין מובלעת בתוך הודו. נבקר בכנסיית Our Lady of the Mount, אחת הכנסיות העתיקות ביותר בגואה, אשר ממנה נשקף נוף יפהפה.
נמשיך ונבקר בכנסיית Church of St. Francis of Assisi, שם נתוודע לפרנסיסקוס קסאוויאר הקדוש, אשר השפיע רבות על גואה. נמשיך מכאן למוזיאון ייחודי, Houses of Goa Museum ונתוודע לצד הארכיטקטוני- אמנותי של גואה. מכאן נחזור חזרה למלוננו בפנג'ים.
לינה – פנג'ים

יום 04 – 3.3 – טבע פראי, מפלים, תבלינים ועוד…

הבוקר נצא לדרום גואה לשמורת הטבע Bhagwan Mahaveer Wildlife Sanctuary , שם רכב שטח ייקח אותנו למפלDudhsagar , אחד המפלים הגדולים והמרשימים בגואה. נטבול בבריכת המפל ולאחר מכן נעלה חזרה אל הרכב.
לאחר הטיול נתפנק בארוחת צהריים צמחונית וטעימה עד מאוד, אותה נאכל במטע תבלינים בן 5 דורות, ולאחריה נסייר במטע המרשים.
נלון ב Neutra valley במלון מקסים, בלב הטבע.

יום 05 – 4.3 – ג'ונגלים לצד חופים

הבוקר נתעורר לקול ציפורים, טבע ירוק ושקט אינסופי.
ניקח את הבוקר ברגוע במלון המקסים הזה, ולקראת צהריים נצא לטייל ב Neutra Valley. מסלול הליכה קצר יוביל אותנו לבריכות ולמפל. נטבול גם פה ולאחר מכן נעלה בעלייה קצרה אל הרכב המחכה לנו. מכאן נצא לנסיעה בכביש יפהפה בתוך טבע פראי וטרופי לכיוון החופים הדרומיים של גואה. נבקר במצודת Cabo de Rama ומשם נמשיך למלון.
נלון בחופים הדרומיים של גואה.

יום 06 – 5.3 – אל צפון גואה…

נתעורר הבוקר לחופו של האוקיינוס, ניקח את הזמן באיזי ובבוקר המאוחר נצא מהמלון ונתחיל את מסענו צפונה. ניקח בגד ים בתיק קטן ונגיע די מהר לחוף מיוחד בו נחל זורם אל הים ויוצר לגונה של מים מתוקים, כמה עשרות מטרים מחופו של האוקיינוס ההודי. זהו חוף קולה המקסים. נוכל לשתות בו קוקה קולה, ולאכול ארוחת צהריים, לאחריה נעשה טיול קצר במי הלגונה אל תוך הנחל, פנימה לתוך הטבע. נהנה מהחוף המיוחד הזה המשלב מים מלוחים ומתוקים וטבע טרופי המגיע כמעט עד קו המים. בשעות הצהריים המאוחרות נמשיך את מסענו צפונה.
בשעות אחהצ נגיע למלון שלנו הממוקם באחד החופים הבתוליים (יחסית) של גואה.
כאן נוכל לפרוק את המזוודות ולהתרווח ל 3 הלילות הקרובים.
בערב נצא לאכול במסעדה צרפתית משובחת.
נלון בחוף אשוים.

יום 07 – 6.3 – נחת, רוגע וגם יאללה בלגן…

נתחיל את הבוקר באיזי, בהליכת בוקר על החוף, שייק פירות או סתם אתנחתא במרפסת.
היום זהו יום חגיגי – פסטיבל ה"הולי" …יהיה שמח מאוד (פרטים על הפסטיבל עצמו… בהמשך…שיישארו קצת הפתעות…)
בשעות הבוקר המאוחרות נצא אל החוף הצפוני ביותר של גואה, הלא הוא חוף ארמבול המפורסם…כאן נוכל להרגיש (תרתי משמע) את אוירת הפסטיבל במלואה. נשב תחת עץ הפיקוס המפורסם של ארמבול, נטבול בלגונת מים מתוקים יפהפהיה (כן, גם פה יש אחת כזו), ונאכל צהריים במבצר מרשים. נקנח בקניות בשוק המקומי של ארמבול. לעת ערב נשוב למלון.
נלון בחוף אשוים.

יום 08 – 7.3 – מורידות קצב…יוגה ומדיטציה

הים ננשום וננוח
את היום הזה, האחרון על חוף אשוים ניקח באיזי. ננשום עמוק בסשן מדיטציה ונמשיך בסדנת יוגה. אחהצ נתפנק במסג' ונרגיש שהגענו לגן עדן. על אדמות. נקנח בשקיעה אחרונה על החוף הקסום הזה. נלון בחוף אשוים.

יום 09- 8.3 – מהחופים השקטים אל הבאזזז של אנג'ונה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה קצרה דרומה לכפר אנג'ונה, התחנה האחרונה במסענו. היום הוא יום רביעי, וזהו יום השוק הגדול של אנג'ונה. ניכנס ישר אל תוך גוב האריות (רוכלים ורוכלות שלא יניחו לכן עד שתסכימו לקנות…חלק מחווית השוק…היו סבלניות…). השוק צבעוני, תוסס ושמח עד מאוד. בשעות הצהריים המאוחרות ניסע אל המלון שלנו בלב הג'ונגל בכפר הקטן אסגאו, ובערב נצא לאכול באחת המסעדות הטובות של אנג'ונה.
לינה באסגאו.

יום 10 – 9.3 – אנג'ונה

נתחיל את הבוקר בארוחת בוקר נהדרת בלב הג'ונגל ומשם נצא למפגש עם נשים מקומיות. נשמע על מציאות חייהן כנשים גואניות, ונשתף גם מחווית הנשיות הישראלית שלנו. מכאן נצא למצודת צ'אפורה ונסיים בסדנת ציור במודיגאו בשני חלקים.
גם הערב נצא לחוות חוויה קולינרית משובחת באחת מהמסעדות המצוינות של אנג'ונה.
נלון באסאגאו.

יום 11 – 10.4 – סדנת ציור, שוק אקסקלוסיבי וקניות אחרונות…

זהו יומנו האחרון בגואה…
את הבוקר נפתח מוקדם (יום אחרון… חבל על כל דקה) עם חלקה השני של סדנת הציור, ולאחריה נצא לאכול את ארוחת
הבוקר ב artjuna, מתחם ובו בית קפה גדול, בר, מוזיקה טובה וגם חנות אקסקלוסיבית – בגדים, תכשיטים ועוד. מכאן ניסע ל"חוף של קרלי" מוסד ותיק וידוע בגואה, מרכז למסיבות רבות ושקיעות רבות שנצפו כאן על ידי הקהילה הזרה של אנג'ונה… נחזור לחדרינו להפסקת צהריים למנוחה ואריזות אחרונות לפני הטיסה שתצא הלילה מאוחר אחר חצות. כשאנו מוכנות וארוזות, נצא בשעות אחהצ לארוחת ערב מוקדמת חגיגית אחרונה לסיום מסענו בגואה. לאחריה, אחרון אחרון חביב – את מסענו בגואה נחתום באחד השווקים הכי מגניבים של אנג'ונה, ה Friday Market. כאן נוכל לעשות קניות אחרונות (תשאירו סכום נאה לקניות פה, כי אלו קניות שוות במיוחד…), לטעום ממטעמי הבסטות של השוק ולהנות ממוזיקה ואוירה כייפית.
בסביבות חצות מסתיים השוק, ואנו נעלה על האוטובוס בדרכנו אל שדה התעופה של גואה, לטיסת הלילה שלנו. נלון במטוס.

יום 12 – 11.4 – גואה: כבר מתגעגעות…

בשעת בוקר מוקדמת (בלילה שבין שישי לשבת) נעלה על טיסה ישירה מגואה לת"א. ננחת בשעת בוקר מוקדמת ונפרד בחיבוקים מהחבורה העליזה עמה בילינו במהלך המסע.
לתשומת לבכן: ייתכנו שינויים במסלול, בתכנים ובסדר הפעילויות.
* מפגשים ופעילויות נוספות מתוכננות במהלך המסע… עדכונים בהמשך…

מסלול הטיול לפריחת הדובדבן ביפן

המחיר אינו כולל:

  • ביטוח אישי ומטען, טיפים לצוות – מדריכה ולנהג, ארוחות שאינן כלולות, שתייה והוצאות אישיות.
    תוספת ליחיד בחדר – 1495$.

תנאי תשלום

מקדמה בסך 500$ באמצעות מזומן שקלי או דולרי, בצ'ק לפקודת ריקי כהן. יתרת התשלום תתבצע במשרד הנסיעות. תשלום באמצעות כרטיסי אשראי יחויב ב 2%, (עלות השימוש בכרטיסים).

דמי ביטול

מההרשמה ועד 90 ימים לפני היציאה לטיול, יחולו דמי ביטול בסך של- 50$. פירוט דמי הביטול בהמשך – יימסרו במעמד הרישום.

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Hero_Widget"][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Hero_Widget"][/siteorigin_widget]

מסלול הטיול לפריחת הדובדבן ביפן

סעיף סובלנות

יפן הנה ארץ מלאת ניגודים של מסורת עתיקת יומין מחד וקדמה מדהימה מאידוהיא מתנהלת תוך שילוב בין השניים. מהיותה מדינה בעלת קודים תרבותיים מיוחדים, נתבקש להתנהל באיפוק מתוך כבוד והבנה לשוני שבין התרבויות.

"אנשים ונשים מכאן ומשם"- במהלך המסע ביפן נקיים מפגשים עם המקומיים, נכיר אותם ונחווה את אורחות חייהם באופן בלתי אמצעי, ככל שיתאפשר. תכנית המסע הרשומה מתייחסת לאתרים ולפעילויות. מטבע הדברים, במפגשים המתוכננים, אנשים עלולים להיות לא זמינים (כן, גם ביפן המאד מתוכננת..) ותוכניות שהוכנו מבעוד מועד עלולות להשתבש מסיבות שונות. צוות ההדרכה יעשה כמיטב יכולתו לקיים את הסדנאות והפעילויות השונות כדי לאפשר לכן חוויה מיוחדת.

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Slider_Widget"][/siteorigin_widget]
Call Now Button