Looking for Something?

יפן מגיעה לגוש דן

מחברת

טיול ליפן בגוש דן – יום שישי, 2/9, 9:00-16:00

והפעם – תערוכה אורחת היישר מיפן… *הטיול ייערך ברכבים פרטיים (הוראות הגעה ברורות לכל נקודות העצירה יימסרו במפורט לנרשמות)

תכנית הטיול:

 

הגן היפני בחולוןIMG_8687 - Copy_425x244

נפתח את הבוקר באווירה יפנית עם תה, קפה ומשהו מתוק.
נרגיש את הטבע היפני דרך טיול בגן האינטימי הזה החבוי לו מאחורי אחד הרחובות הראשיים של חולון. הגן והגינון היפני יפגישו אותנו עם דת השינטו, דת טבע יפנית עתיקה שעליה צמחה התרבות היפנית.

מוזיאון העיצוב חולון

באופן יוצא דופן מתמזל מזלנו לשלב הפעם תערוכה ייחודית של סטודיו ננדו היפני המוצגת בימים אלו במוזיאון העיצוב בחולון. דרך התערוכה נחשף לתפיסה הייחודית היפנית של חלל במרחב ובכלל. נדבר על ה"מא" היפני ונתרשם מתערוכה עיצובית-מודרנית ייחודית.

בית ה'טאטאמי' ביפו

IMG_8751_325x217ברחוב קטן ביפו מסתתר לו מרחב יפני קסום ונעים. פה נחלוץ נעליים, נשב על רצפת קש יפנית ונרגיש את האווירה בבית היפני המסורתי.

על הרמפה

בשעות הצהריים נעצור לארוחה קלה (אינה כלולה בעלות הטיול) במסעדה הצמחונית "על הרמפה", הנמצאת בקרבת מפגש הבוטו – התחנה הבאה והאחרונה שלנו ליום המיוחד הזה.

מופע ומפגש 'בוטו'

images (15)_277x182(2)בוטו הוא מחול יפני אוונגרד שהתפתח ביפן בשנות ה-60 כדרך לביטוי עצמי בחברה בה הקול הבודד אינו נשמע.מרחב קסום ונעים ממתין לנו בסטודיו של תמר בורר – רקדנית בוטו ואמנית רב- תחומית. נצפה במחול הייחודי הזה ונשמע את סיפור חייה המרתק.

ליצירת קשר ופרטים:


טיולים הרצאות, סיוע בתכנון טיול ליפן ועוד...

עדי שמן はじめまして

נעים מאד- עדי שמן, מורת דרך ויפנולוגית, בעלת תואר שני בלימודי יפן, סטודנטית נצחית. לפני יותר מ 20 שנה, שבוע אחרי שהשתחררתי מהצבא, מצאתי את עצמי ביפן בלי לדעת מילה אחת ביפנית. באתי לשלושה חודשים. נשארתי 4 שנים. דוברת יפנית שוטפת, חולמת ביפנית ועל יפן, ואוהבת לשתף אחרים בחלומות הללו.
חיה במצפה הילה, מרצה על יפן ומובילה טיולים בסימן יפן ברחבי הארץ.
טיול מאורגן ליפן שהוא חוויה.

מה אומרות עלינו

תודה רבה על הטיול המוצלח והמעמיק. נשארתי עם טעם של עוד..." (רבקה גינזברג, יפן 2018)

רבקה גינזברג   

התחזקה בי התחושה שאני מאמינה בה כבר שנים רבות – שחברות של נשים היא מפגש יקר ומרפא.

פנינה ויטלי   

למעלה משבועיים ריחפתי בעולם אחר, מופלא עם קבוצת בנות מקסימות. תודה לכולכן, לריקי ועדי המקסימות על ארגון, הדרכה ונתינה ללא גבולות.

עדנה שגיא   

תודה על ההארה והאהבה הרבה שהענקת לנו. לראות את יפן דרכך זו היתה חוויה ברמות גבוהות אתי פרץ, יפן 2018

אתי פרץ   

, היסודיות במידע, המדוקדקת בביצוע, המפתיעה ביופיה והמעמיקה שניתנה ברוב אהבה.. (טליה חרמון, קבוצת מסע נשי ליפן, אביב 2018)

טליה חרמון   

...גם אני, שלא כל כך מתחברת לרוחניות, חוויתי משהו שנכנס לי ללב ולנשמה. אני עדיין ביפן ברוחי. חוויה שתלווה אותי לנצח. הייתי כבר בהרבה טיולים בעולם. אבל טיול כזה עוד לא היה לי. באמת בזכות ריקי ועדי וגם בזכותכן, הנשים היקרות שהכרתי. תודה לכולכן."

רעייה שיינין   

Call Now Button